Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Náš tým

Jan KOVÁŘ

Jan KOVÁŘ

Managing Partner

V roce 1991 absolvoval obor Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze a až do roku 1993 pokračoval ve studiu na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. V roce 2000 získal titul MBA na Sheffield Hallam University. Na Vysoké škole ekonomické se dále věnoval postgraduálnímu programu zaměřenému na fúze a akvizice. Absolvoval rovněž několik odborných kurzů, například International Business Programme v MCE v Bruselu.

Více

V rámci své profesní kariéry pracoval na manažerských pozicích v mezinárodních společnostech jako Kraft Foods, Čokoládovny/COPART (Danone, Nestlé), Levi Strauss a SCA. V roce 2006 zahájil kariéru v executive search – působil jako partner ve společnosti AMROP HEVER a následně založil českou pobočku společnosti Transearch International. V současné době zastává pozici Managing Partner ve společnosti Partner4Search.

Pan Kovář disponuje bohatými zkušenosti v oboru vyhledávání talentů pro vyšší a střední manažerské pozice na lokální i mezinárodní úrovni, a to především v oblastech FMCG, retail, automotive, finanční služby, utility, marketing, logistika či procurement. Hovoří plynně česky, slovensky, anglicky a německy.

Pavel KRÁL

Pavel KRÁL

Partner

Již téměř dvacet let se pohybuje v oblasti FMCG a retailu. Má bohatou praxi v oblasti prodeje, marketingu, výroby a zároveň bohaté zkušenosti s top managementem zahraničních společností. Aktivně se podílel na činnosti společností jako SCA Hygiene Products, Moulinex – Krups, Timex a AB Cosmetics. Mezi lety 2012 a 2015 byl partnerem společnosti Topsearch. Partnerem společnosti Partner4Search se stal v roce 2016.

Více

Mezi jeho přednosti patří velmi dobrá znalost nejen českého, ale i slovenského trhu, kde se aktivně účastnil veškerých aktivit výše uvedených společností. Během své praxe získal cenné zkušenosti v oblasti HR se zaměřením na sestavování managementu společností, obchodních týmů, na jejich řízení a motivaci.

Ivana VAVŘICHOVÁ

Ivana VAVŘICHOVÁ

Partner

Po absolvování ekonomické fakulty na VŠB budovala svou kariéru v FMCG a obchodních společnostech. Přes 10 let pracovala na vedoucích pozicích ve společnostech Pivovary Staropramen, Jan Becher a Jitona, kde získala bohaté zkušenosti v oblasti obchodu, marketingu, trademarketingu a logistice.

Více

Od roku 2004 se Ivana postupně přesouvá k HR. Stal se z ní akreditovaný kouč, realizovala assessment a development centra, věnovala se vzdělávání dospělých a také firemním restrukturalizacím se zaměřením na efektivnost řízení, prodeje a lidské zdroje. Řídila HR projekty pro ČEZ, ČSA a LČR. Od roku 2014 působila jako HR manager v oblasti automobilového průmyslu a sportu. Nyní se věnuje konzultantské činnosti, při které využívá své bohaté zkušenosti.

Viola HEJLOVÁ

Viola HEJLOVÁ

Consultant

Viola se HR poradenství věnuje od roku 2011, kdy začínala jako Researcher v executive search společnosti Transearch International. Po dvou letech byla povýšena na pozici konzultanta. V Partner4Search působí od samého záčátku fungování kanceláře, od roku 2017 jako Senior Consultant. Během univerzitního studia zároveň pracovala na projektech týkajících se oblasti HR; jmenovitě měla na starost HR procesy v xPORT VŠE Business Accelerator.

Více

Viola je absolventkou Vysoké školy ekonomické a nyní studuje MBA program na University of New York in Prague, strávila jeden semestr na kanadské univerzitě McGill. Absolvovala zároveň několik zahraničních kurzů zaměřených primárně na soft skills, jako například Leadership skills nebo Global Business Environment na London School of Business and Finance či Strategic Management na London School of Economics and Political Science.

Aneta NEVRLÁ

Aneta NEVRLÁ

Researcher

Aneta je absolventkou New York University in Prague, kde získala magisterský titul z Psychologie. Během studia pracovala v coworkingovém centru Impact Hub Praha na pozici Host Lead. Po studiu se věnuje dalšímu vzdělávání v oblasti psychologie. Nyní je účastnicí kurzu Komplexní Krizové Intervence v REMEDIUM Praha.